Ana Sayfa / Flash Haber / Trafiği Rahatlatalım Derken, Rahatsız Etmeye Başladı

Trafiği Rahatlatalım Derken, Rahatsız Etmeye Başladı

Sanayi Kavşağı’nda yapımına başlanılan köprülü kavşak çalışmaları nedeniyle sanayi-urgan ve devlet hastanesi yolunun bir bölümünün trafiğe kapatılması, sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Karaman Belediyesi tarafından Sanayi Kavşağı’nda başlatılan çalışmalar sebebiyle sanayi-urgan ve devlet hastanesi yolunun bir bölümü trafiğe kapatılarak yan yollar ve ara yollardan geçiş verilmişti. Ara sokak ve caddelerden verilen trafik geçişleri sürücüleri isyan etmenin eşiğine getirdi.

Yapılan Köprülü Kavşakta çalışmalar neden yavaş ilerliyor, muhabirlerimizin giderek incelemesi ve işleyişin ilerlemesi yönünde yaptıkları gözlemlemede,çevredeki esnaf ve sürücülerden edinilen bilgiye göre, kavşağın yavaş ilerlediği, bir daha ki yaz sezonun ortasına kadar süreceği düşünülüyor. Karaman’da çalışması yapılan projelerin neden yavaş ilerliyor. Sanayi Esnafı ve çevresi Karaman Belediyesi’nin bu yapılan çalışmaların yavaş ilerlemesinden ve trafiğin çekilmez hale gelmesinden dolayı şikayetçi.

Konu ile ilgili Karaman Belediyesi’nce Karaman’da yapılan projelerin hızlandırılması ve bu yapılan yavaş ilerleyen projelerin bian önce tamamlanması Karaman halkı tarafından beklenmekte.

Hakkında Asım Çömlekçi

Ayrıca Kontrol Edin

YENİ ADLİYE SARAYI

Karaman’da son yıllarda kamuyounda da sıkça gündeme gelen ve yapım aşamasında zaman zaman gecikmeler yaşanan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir