Son Dakika
Ana Sayfa / Spor / KARAMAN BELEDİYE SPOR İLİMİZİ TEMSİL EDİYOR
KARAMAN BELEDİYE SPOR

KARAMAN BELEDİYE SPOR İLİMİZİ TEMSİL EDİYOR

Karaman Belediye Spor Kulübü Satranç takımı, Ankara’da yapılan Türkiye İş Bankası Satranç Süper Ligi’nde ilimizi başarıyla temsil ediyor.

            Dünya’nın ve Türkiye’nin en güçlü satranç sporcularının şampiyonluk mücadelesi verdiği Satranç Süper Ligi başladı. Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 25 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen ve 13 takımın katıldığı Türkiye Satranç Süper Ligi’nde Karaman Belediye Spor takımı da yer alıyor.

            Türkiye İş Bankası Satranç Süper Ligi’nde başarılı bir mücadele sergilediklerini söyleyen Karaman Belediye Spor Kulübü Başkanı Hacı Osman Ünüvar: “Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul Çalışkan’ın talimatıyla kurduğumuz Satranç takımımız, Türkiye Satranç Süper Ligi’nde ilimizi temsil ediyor. Türkiye İş Bankası Satranç Süper Ligi ülkemizin en üst ligi ve dünyada ses getiren, son derece kuvvetli sporcuların oynadığı bir lig. Dünyaca ünlü sporcuların ve Türkiye’nin büyük ustalarının oynadığı bu kulvarda yarışmaktan bizler de son derece gururluyuz. Şu ana kadar güzel maçlar çıkardık. İnşallah iyi bir dereceyle müsabakalarımızı tamamlamak istiyoruz. 5 Ağustos’ta sona erecek lig sonunda şampiyon olan takım, ülkemizi 2018 Avrupa Kulüpler şampiyonasında temsil edecek. Satranç Süper Ligi’ne katılan sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

FAHRİ MERAL

TEKNİK DİREKTÖR ÇALIMBAY :”FUTBOLDA DİSİPLİN VE EĞİTİM ŞART”

– Rıza Çalımbay: – “Biz yabancı oyuncuya kesinlikle karşı değiliz, ancak bir kriter konması gerekiyor” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir