17 Ağustos , Cuma 2018
Son Dakika
Ana Sayfa / Siyaset / VEKİLLERDEN ESNAF ZİYARETİ

VEKİLLERDEN ESNAF ZİYARETİ

AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er ile AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr.Recep Şeker ve Av.Selman  Oğuzhan Eser Karaman’da çarşı esnafını ziyaret ederek alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet ettiler.

Çarşı esnafına ziyarette bulunarak onlarla sohbet edip ihtiyaçlarını dinleyen AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr.Recep Şeker ve Av.Selman  Oğuzhan Eser, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Dr.Şeker açıklamasında ’’ hiçbir zaman halktan uzak siyaset yapmadıklarını belirterek, Cenazeden düğüne kadar  halkın her zaman yanında olmaya çalışıyoruz Karaman Merkezdeki esnaflarımızı ziyaret ediyor; hayırlı ve bereketli kazançlar diliyoruz. Çabamız; esnafımızla, çiftçimizle, üreticimizle hep birlikte Büyüyen Karaman ve Güçlü Türkiye için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam’’dedi

Av.Selman  Oğuzhan Eser Hemşehrilerimizden  aldığımız güç sayesinde daha başarılı işler yapıyoruz . Esnafımızın bazı sorunları bulunuyor. Bu sıkıntıları elbirliğiyle aşacağımıza inanıyorum, hükumetimiz her zaman olduğu gibi bugünde yarında esnaflarımızın  yanında olduğunu ifade etti.

Ayrıca Kontrol Edin

ÜNİVERSİTE REKTÖRLERİNDEN TRUMP’A KINAMA

21 Ocak 2017 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan üniversite rektörleri Trump Yönetimine karşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir