19 Ağustos , Pazartesi 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Gündem / HASTA KAYIT BÖLÜMÜ YENİLENDİ
HASTA KABUL YENİLENDİ
HASTA KABUL YENİLENDİ

HASTA KAYIT BÖLÜMÜ YENİLENDİ

HASTA KAYIT BÖLÜMÜ YENİLENDİ
Kurumumuza ayak basan her hastayı önce şifa bulmuş sonra memnun olmuş olarak uğurlamayı hedefleyen hastanemiz de düzenlemelere ve yeniliklere devam ediyoruz.

Hastalarımızın başvurularını yaptıkları Hasta Kabul Bölümümüzün geçiş güzergâhında bulunması yoğunluğu arttırmakta ve hasta memnuniyetini azaltmakta idi. Hasta Kabul Bölümümüz yeni dizaynı ile yeni yerinde hastalarımıza daha rahat ve konforlu hizmet vermeye başladı. Yeni yerinde kayıt sırasında oluşan yoğunluk da önemli ölçüde rahatlamış oldu. Poliklinik katlarında bulunan kiosk cihazlarıyla da muayene olmak isteyen hastalarımız muayene sırası, sonuç sırası, MHRS randevu onaylarını yeni kimlik kartlarıyla hızlı ve kolay yapabilmektedirler. Ayrıca hasta karşılama yönlendirme ekiplerimiz tarafından yaşlı, engelli ve ihtiyacı olan tüm hastalarımızın her türlü işlemleri takip edilerek tüm hastalarımızın kaliteli sağlık hizmetleri almaları sağlanmaktadır.

Sağlık özen ve güven ister anlayışını ilke edinen tüm çalışanlarımız ile güler yüzlü ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Ayrıca Kontrol Edin

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV'İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ Karaman’da, çıkan yangında bir ev tamamen yanarak küle oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir