Karamantumhaber
Haber Portalımıza Hoşgeldiniz. Yeni Temamızla Sizlerleyiz.

 • DOLAR
  3,9633
  % 0,72
 • EURO
  4,8990
  % 1,11
 • ALTIN
  170,88
  % 1,72
 • BIST
  116.603
  % -0,43

Reklam

Reklam

Pirkalem Ajans ile Karamantümhaber ‘den reklam hizmeti!

Reklam işinin doğru yapılması gerektiğine inanıyoruz. Yani tanıtımlar doğru fikirle, doğru kitleye, doğru platformlarda ve doğru şekilde servis edilmelidir. Eğer Karamantümhaber’in reklamlarınız için doğru platform olduğunu düşünüyorsanız, sizi ağırlayabiliriz.

Kullanıcı Kitlesi

Karamantümhaber, tanıtıma ihtiyaç duyan ve hizmetlerini duyurmayı isteyen kullanıcıların ortak adresidir. İş fikirleri, piyasalar, bayilikler, bayilik veren firmalar, iş fırsatları, ek işler ve yatırım önerileri gibi bir çok konuya ilgi duyan Karaman ilimize ait internet kullanıcıları temel kullanıcı kitlesini oluşturmaktadır. Karaman ‘dan tüm Türkiye ‘ye tanıtım yapmanızı sağlıyoruz. Ayrıca Karaman Firma Rehberimiz ile sizlere direkt ulaşma imkanı veriyoruz.

Neden Karamantümhaber?

Doğru bilgi paylaşımı ile çalışmayı seviyoruz.
Reklam işinin en doğru tanıtım işi olduğunu biliyor, sizi doğru kitleye tanıtmaya çalışıyoruz.
Geri dönüşü yüksek ve ödemesi yormayan fırsatlar sunuyoruz.
Sizin ihtiyaçlarınıza kulak veriyor, fikirlerinizi değerlendiriyoruz.

Nereden bilgi alıyoruz?

Eğer bir reklamverenseniz, iletişim formumuzda size geri dönüş sağlayacağımız bilgilerinizle birlikte markanız, ürününüz veya sunduğunuz hizmet hakkında bize mesaj göndermeniz yeterlidir.

Mesajınızı gönderdikten sonra belirli aralıklarla e-posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.
Size kısa sürede dönüş yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Karaman Haber ve son dakika gelişmeleri için Türkiye ve Karaman gündemi, ekonomi, spor, magazin, yaşam, teknoloji, ve diğer tüm kategori haberleri Karamantumhaber.com 'da!
Türkiye gündemindeki en son haberleri, dünyadaki gelişmeleri ve son 24 saatte olan son dakika haberleri artık anlık olarak öğrenebileceksiniz.