22 Temmuz , Pazartesi 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Künye

Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Hüseyin TÜRKSEVER

hturksever@karamantumhaber.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Hüseyin TÜRKSEVER

hturksever@karamantumhaber.com

Muhabir-Editör / Reporter/Editor

Mustafa DEMİREL

bilgi@karamantumhaber.com

Yazılım / Software

Muhammet Ali ÖZÇELİK

maliozcelik@karamantumhaber.com

Reklam ve Tanıtım / Advertising and promotion

bilgi@karamantumhaber.com

İletişim İçin Telefon /  Phone for Communication

 0530 900 19 84

İletişim İçin Email / Email For Communications

  hturksever@karamantumhaber.com

  Muhasebeci – Mali Müşavir/ Accountant-Financial Consultant

  Şeref KUKU

skuku@karamantumhaber.com

VERGİ NO :

PİR KALEM MEDYA TANITIM İNTERNET

66448268150

YAYIN İLKELERİ

       Bu haber portalı basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.

       karamantumhaber.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. karamantumhaber.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

karamantumhaber.com adlı haber sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, bilgi@karamantumhaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından 2.000 TL. (ikibin) Türk Lirasından 50.000 TL. (elli bin) Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.karamantumhaber.com However, sometimes the www.karamantumhaber.com uses third parties to process your information. www.karamantumhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.karamantumhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.karamantumhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.karamantumhaber.com and its services. When you use www.karamantumhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.karamantumhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

karamantumhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.