22 Temmuz , Pazartesi 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Kültür & Sanat / MUSTAFA KARATAŞ’TAN UNUTULMAZ BİR AKŞAM
mustafa karataş

MUSTAFA KARATAŞ’TAN UNUTULMAZ BİR AKŞAM

Karaman Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında, Türkiye’nin tanınmış ilahiyatçılarından Prof. Dr. Mustafa Karataş Karamanlılarla buluştu.

Karaman Belediyesi tarafından düzenlenen EN-Nezir (S.A.V.) söyleşi programı dün akşam (5 Kasım Pazartesi) Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Programda sahneye ilk olarak Kur’an-ı Kerim ve Ezan Okuma Dünya Birincisi Mehmet Erarabacı çıktı. Erarabacı Kur’an tilaveti ve okuduğu ezan ile kulakların pasını sildi. Erarabacı’nın ardından Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş, Peygamber Efendimizin (S.A.V.) hayatını anlatan bir söyleşi gerçekleştirdi. Karataş’ın anlattıklarını dikkatle dinleyen vatandaşlar unutulmaz bir akşam yaşarken, programa da büyük ilgi gösterdiler.

Programın sonunda Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı H. Osman Ünüvar, Mustafa Karataş ve Mehmet Erarabacı’ya günün anısına çeşitli hediyeler taktim etti.

Ayrıca Kontrol Edin

ULUSLARARASI SEVGİ VE BARIŞ YÜRÜYÜŞÜ

4. ULUSLARARASI SEVGİ VE BARIŞ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

4. ULUSLARARASI SEVGİ VE BARIŞ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI Hz. Mevlâna Celâlettin Rumî’nin ailesiyle birlikte Karaman’dan Konya’ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir