17 Ağustos , Cuma 2018
Son Dakika
Ana Sayfa / Kültür & Sanat / KARAMAN BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUK ŞENLİĞİ
çocuk şenliği

KARAMAN BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUK ŞENLİĞİ

Karaman Belediyesi, 18-19-20 Temmuz tarihlerinde çocuk Şenliği düzenliyor. Eski Devlet Hastanesi bahçesinde düzenlenecek etkinliklerde çocukları birbirinden güzel sürprizler bekliyor.

            Fiziki çalışmaların yanı sıra sosyal etkinliklere de büyük yer veren Karaman Belediyesi, 18 ve 20 Temmuz tarihleri arasında etkinliği düzenleyecek. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyon; 13.30-23.30 saatleri arası Eski Devlet Hastanesi bahçesinde yapılacak.

            Ücretsiz olan Çocuk Şenliği’ne tüm çocukları davet eden Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Belediye olarak çocuklarımızın neşeli bir zaman geçirip doyasıya eğlenecekleri bir program tertip ettik. 18 Temmuz’da başlayacak ve üç gün sürecek olan ÇocukŞenliğinde; şişme oyun parkları, sahne ve tiyatro gösterileri, palyaçolar, illüzyon ve çeşitli yarışmalar yer alacak. Ayrıca çocuklar için sürpriz hediyeler hazırladık. Eski Devlet Hastanesi bahçesinde ki etkinlik alanında düzenleyeceğimiz Çocuk Şenliğimize tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

KMÜ 15 TEMMUZ

KMÜ’DE 15 TEMMUZ KONULU RESİM SERGİSİ VE KONFERANS

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla resim sergisi ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir