16 Şubat , Cumartesi 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Kültür & Sanat / BURAY’DAN MUHTEŞEM KONSER
BURAY KONSERİ

BURAY’DAN MUHTEŞEM KONSER

   Karaman Belediyesi tarafından yaz konserleri kapsamında düzenlenen Buray konseri büyük ilgi gördü. Konser alanını dolduran binlerce genç, Buray konserinde coşkuyla ve doyasıya eğlendi.

            Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, eski devlet hastanesi bahçesindeki konser alanında düzenlediği Buray konseriyle Karaman halkına muhteşem bir gece yaşattı. Söylediği romantik aşk şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren popüler şarkıcı Buray, sempatik tavrı ve olağanüstü sahne performansıyla sevilen şarkılarını alanı dolduran binlerce hayranı için seslendirdi. Gece de doyasıya eğlenen gençler, cep telefonlarının ışıklarıyla ünlü sanatçının söylediği şarkılara konser boyunca eşlik etti.

Milletvekili Adayları Halkı Selamladı

            Yaz konserleri kapsamında düzenlenen Buray konseri öncesi, Karaman AK Parti Milletvekili Adayları Hüseyin Mutlu, Selman Oğuzhan Eser ve Recep Şeker ile AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk sahneye çıkarak konser alanını dolduran vatandaşları selamladı.

            Milletvekli adayları Hüseyin Mutlu, Selman Oğuzhan Eser ve Milletvekilleri Recep Şeker ve Recep Konuk; her alanda güçlü bir Türkiye ve istikrarın devamı için 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, yeni sistemi ve sistemin başında Cumhurbaşkanımızla ülkemizin ve geleceğimizin kazanımlarını anlattı.

Yaz Konserleri Devam Edecek

            Konser sırası verilen kısa arada Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, ünlü sanatçı Buray’a Karaman halkı adına çiçek vererek teşekkür etti. Başkan Çalışkan ünlü sanatçı Buray’ın da aslen bir Karamanlı olduğunu, atalarının uzun yıllar önce Karaman’dan Kıbrıs’a göç ettiklerini belirtti. Sevilen sanatçıyı Karaman’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Çalışkan, Karaman Belediyesi olarak Gençlik Konserleri adı altında ilkini düzenledikleri bu konserin yaz boyunca devam edeceğini söyledi.

 

 

 

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

mustafa karataş

MUSTAFA KARATAŞ’TAN UNUTULMAZ BİR AKŞAM

Karaman Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında, Türkiye’nin tanınmış ilahiyatçılarından Prof. Dr. Mustafa Karataş Karamanlılarla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir