Son Dakika
Ana Sayfa / Kültür & Sanat / AK PARTİ ‘DEN GENÇLERE HER ALANDA DESTEK
AKP KARAMAN

AK PARTİ ‘DEN GENÇLERE HER ALANDA DESTEK

AK PARTİ ‘DEN GENÇLERE HER ALANDA DESTEK

AK PARTİ Karaman Teşkilatı seçim çalışmaları sırasında İsmet Paşa Caddesinde gençlerden Çanakkale Türküsünü dinledi

24 Haziran Seçimleri öncesi AK Parti Karaman il teşkilatının gece gündüz devam çalışmaları sırasında Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker ve beraberindekiler İsmet Paşa Caddesi üzerinde şarkı söyleyen gençlere konuk oldular ve Çanakkale Türküsünü dinlediler.
Dinlediği türkü sonrası hislendiğini ifade eden Şeker; “Çanakkale Türküsünü dinleyince Çanakkale ruhunu hissettik tıpkı 15 Temmuz da tankların önüne yatan uçaklara kafa tutan kahraman gazilerimiz gibi” dedi.

AKP’nin seçim beyannamesinde gençlerin gelecek dönemde karar alma süreçlerinden sosyal politikalara, eğitimden istihdama kadar her alanda aktif rol almalarını sağlayan yeni projelere yer verildiğini ifade eden Şeker, “Yeni Türkiye’nin imarı konusunda gençlere çok iş düşüyor. AKP hükümetleri olarak bizlerde vatandaşımızın da desteğiyle her alanda gençlerimize daha fazla nasıl destek olacağımızın çalışmasını yapıyoruz.” dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

antik projesi

STEM ANTİK PROJESİ KAPANIŞ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörlüğü tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle hayata geçirilen ‘STEM ANTİK’ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir