Ana Sayfa / Sağlık / Özel Karaman Hastanesi Karamanlı Yeni Ortaklarıyla Yola Devam Dedi

Özel Karaman Hastanesi Karamanlı Yeni Ortaklarıyla Yola Devam Dedi

Özel Karaman Hastanesi Karamanlı 3 yeni ortağıyla birlikte yola devam dedi.

Yaklaşık 6 yıldır Mansurdede Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda (30 Metrelik Yol Üzeri) Karamanlıların hizmetine devam eden hastane el değiştirmiş kendisi de Doktor olan Mehmet Polat hastaneyi devir almıştı. Özel Karaman Hastanesi adını alan ve başlangıçta yola çıktığı arkadaşlarla ayrılan Polat, ilimizinde tanınan, sevilen kişileriyle yeni bir ortaklığa imza atarak daha da büyümenin sinyallerini verdi.

Dr. Polat, tüm personelinin katıldığı yemekli toplantıda hastanenin yeni ortakları Karaman Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMO) Başkanı Okhan Tolga Sayan, Raportör İşletmeci Nezih Bülent Yavuz ve Bilgisayar Mühendisi Serdar Uzunköprü’yü çalışanlarıyla tanıştırdı.
Dr. Polat yaptığı konuşmada 150’yi aşkın personelli büyük firma olduklarını, tamamına yakın çalışanlarının Karamanlılardan oluştuğunu ve şehre sağlık yönünden maddi olarak ta büyük katkı sağladıklarını ifade etti. Polat konuşmasının devamında;’’ Ben burayı devir alırken çok düşündüm ve Karaman’a en iyi hizmeti, çalışmayı sunabileceğimiz kanısıyla yatırımda bulundum. Bu geçen süreçte Hastane ile ilgili tüm sorunları ve geleceğe dair yatırımlar yapmak için birçok girişimlerde bulundum. Baştan beri özellikle Okhan Bey’in büyük manevi desteğini gördüm. Şimdi ise Okhan Bey, Nezih Bey ve Serdar Bey Hastanemize ortak olarak manevi desteklerinin yanında maddi destekleriyle, koyduğumuz hedeflere daha rahat ilerleyeceğiz. Bizlere her anlamda destek veren, yanımızda olan tüm personelimize teşekkür ederim. Hastanemiz daha da güçlenmiş, halkımıza da en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.’’Dedi.

Ortaklar adına konuşan Okhan Tolga Sayan;’’ Arkadaşım Mehmet Polat’ın bu zorlu süreçte yanında olmaktan Karaman’a en iyi, en doğru hizmeti vermek adına çok mutluyuz. Mevcut Doktor branşlarımıza yeni tecrübeli çalışma arkadaşlarımızı da en kıza zamanda kadromuza dahil edeceğiz. Artık hastanemiz daha güçlü, daha da ileriye sağlam adımlarla gidecektir. Bugüne kadar özveriyle çalışan, hepsi birbirinden değerli, çalışkan personelimize ayrıca çok teşekkür ederiz.’’Dedi.

Hakkında Asım Çömlekçi

Ayrıca Kontrol Edin

TÜMSİAD HEYETİNDEN BAŞKAN RECEP MUĞLUYA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Karaman TÜMSİAD heyeti, geçtiğimiz günlerde kalp ameliyatı olan Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep MUĞLU’yu makamında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir