21 Mayıs , Salı 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Gündem / ”Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” Mitingi

”Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” Mitingi

Memur-Sen Karaman vilayet Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Reisi Yunus özdemir; Memur-Sen, Hak-İş, TOBB, TüSİAD, MüSİAD, Kamu-Sen, Türk-İş, TİSK, TBB, TESK, TüRMOB ve TZOB aralarında bulunduğu 12 kurumun temsilcilerinin “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” mesajı vermek maksadıyla 17 Eylül Perşembe günü Ankara Sıhhiye’de büyük bir yürüyüş gerçekleştireceklerini duyurdu.

özdemir ettiği açıklamada, “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” adlı toplantı için, 17 Eylül Perşembe günü teröre karşı ortak bir yürüyüş gerçekleştireceklerini,  Karamandan da katılımın sağlanacağını belirtti. özdemir bu toplantı maksadıyla Karaman milletina  “Bayrağını Al da Gel”  ve ‘’Komşunu Al da Gel’’ diyerek çağrıda bulundu.

 
 

 17 Eylül Perşembe günü Ankara SıhhiyeMeydanı’nda vakit 16:30 da gerçekleştirileceği duyurulan yürüyüşün teröre karşı ortak bir tavır sergilemek, kardeşliği güçlendirmek amacıyla gerçekleştirileceği belirtildi.

 
 

Her kuruluşun bu yürüyüş maksadıyla araç kaldıracağını, yürüyüşe katılmak isteyen milletimizın bizimle yahut ismi geçen diğer kuruluşlarla bağlantıya geçebileceğini belirtti.

 
 

ORTAK PAYDA İNSAN HAKLARI VE HUKUKA SAYGI

Ortak paydanın insan haklarına ve hukuka saygı olduğu bildirilen açıklamada, “17 Eylül Perşembe günü, vakit 16.30’da Türkiye ‘nin dört bir yanından gelip, Ankara’da toplanma kararı alındı. bütün Türkiye’yi Ankara Sıhhiye Meydanı’nda toplanmaya davet ediyoruz.  Terörü lanetleyen ve kardeşliğimize malik çıkan bütün halkımızı bu toplanmaya davet ediyoruz. Bizim en büyük gücümüz kardeşliğimizdir, gelin kışkırtıcı söylemleri bırakalım, toplumu germeyi bırakalım. Başka bir Türkiye yok” denildi.

Kaynak:Karamangundem Haber Merkezi

Ayrıca Kontrol Edin

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV'İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ Karaman’da, çıkan yangında bir ev tamamen yanarak küle oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir