23 Mart , Cumartesi 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Eğitim / REKTÖR AKGÜL’DEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
KMU3094
KMU3094

REKTÖR AKGÜL’DEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Rektör Akgül, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Köklü tarihi boyunca hür yaşamayı ve bağımsızlığını her şartta korumayı ilke edinen milletimiz, bu uğurda şehit ve gazi olmayı da büyük bir onur kaynağı olarak benimsemiştir. Varoluşundan bu yana türlü zorluklara göğüs geren ülkemiz, bugün de şehitlerimiz ve canı pahasına mücadele veren gazilerimiz sayesinde dimdik ayakta durmaya devam etmektedir.
Milletimizin vatanı uğruna gösterdiği fedakârlığın en son örneğine 15 Temmuz darbe girişiminde yeniden şahit olduk. Aziz milletimiz tarihte olduğu gibi o hain gecede de vatanı ve bayrağı uğruna canını hiçe sayarak milli egemenliğine sahip çıkmıştır. Milletçe aynı bilinç ve duyarlılıkla emanetlerimizi sonuna dek korumaya her koşulda devam edeceğiz.
Bu münasebetle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum.”

 

Ayrıca Kontrol Edin

SGK VE İŞ-KUR BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DÜZENLEDİ

SGK VE İŞ-KUR BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DÜZENLEDİ Karaman Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Çalışma ve İş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir