19 Ağustos , Pazar 2018
Son Dakika
Ana Sayfa / Gündem / MÜJDE! İKİ DEV PROJE HİZMETE GİRİYOR
KARAMAN İÇME SUYU PROJESİ

MÜJDE! İKİ DEV PROJE HİZMETE GİRİYOR

MÜJDE! İKİ DEV PROJE HİZMETE GİRİYOR

Karaman için çok önemli projelerinden biri olan İbrala Baralı İçme Suyu Proje si tamamlandı. Şehir şebekesine 11 Haziran 2018 Pazartesi gününden itibaren tatlı su verilmeye başlanacak.
Karaman Belediyesi ve Devlet Su İşleri işbirliği ile Karamanın uzun yıllar boyunca daha tatlı ve sağlıklı su içmesi için yapılan İbrala Baralı İçme Suyu Proje si’nde çalışmalar tamamlandı.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, 11 Haziran 2018 Pazartesi günü düzenlenecek törenle şehirdeki tüm musluklardan tatlı su akacağını söyledi. Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’ın katılımıyla geçekleşecek olan törende; hem Türk Dünyası Kültür Parkı’nın açılışı yapılacak hem de butona basılarak İbrala Barajı İçme Suyu Arıtma Tesislerindeki tatlı suyun şehir şebekesine verilmesi sağlanacak. Türk Dünyası Kültür Parkı’ndaki tören saat 17.30’da başlayacak.
İki büyük projenin törenle hizmete girmesinin ardından, Karaman Belediyesi’nin her yıl 15 Temmuz Aktekke Kent Meydanı’nda verdiği geleneksel iftar sofrasında on binlerce kişi aynı sofrada buluşacak.

Ayrıca Kontrol Edin

RECEP ŞEKER

“2018 YILININ İLK SEKİZ AYINDA 14772 İHTİYAÇ SAHİBİNE YARDIM YAPILDI”

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker Karaman’dan ziyaret ve temaslarını sürdürüyor. Milletvekili Dr. Recep …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir