19 Ağustos , Pazartesi 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Gündem / MADENŞEHRİ MUHTARINDAN TEŞEKKÜR

MADENŞEHRİ MUHTARINDAN TEŞEKKÜR

İlimiz Merkeze bağlı Madenşehri köyümüzün yıllardır süregelen yer sorununun çözümü ile ilgili gelişmeler devam ediyor.
İlimiz Merkeze bağlı Madenşehri köyümüzün yıllardır süregelen yer sorununun çözümü ile ilgili gelişmeler devam ediyor.
Yeni yerleşim yeri İmar Planının İl Genel Meclisinde onaylanmasının ardından son aşamada Parselasyon Planı da İl Encümeni tarafından onaylandı ve 21.01.2019 tarihi itibari ile Madenşehri Köyü Muhtarı Durmuş Ali DEMİR tarafından askıya çıkarıldı.
Bir ay sürecek askı süresinin ardından tapular Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından tescil edilecek ve ardından var olan 85 adet parsel hak sahiplerine dağıtılacak.
Yıllardır süregelen yerleşim yeri sorununun çözülmesinden duyduğu memnuniyetini dile getirmek adına İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR’ı ziyaret eden Madenşehri Muhtarı Durmuş Ali DEMİR: “ Başta Sayın Valimiz Fahri MERAL olmak üzere, Milletvekillerimiz Sn.Dr.Recep ŞEKER’e, Av.Selman Oğuzhan ESER’e, Ak Parti İl Başkanı Mehmet ER’e, İl Genel Meclisi B
aşkanımız Adem KAPAR’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ’e, İl Genel Meclisi Üyelerimize ve bu konuda emeği geçen herkese köyüm adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Yıllardır süregelen bu sorunların her geçen gün bir yenisini daha çözüyor olmanın haklı gurur ve mutluluğunu İlimiz ve vatandaşlarımız adına yaşadıklarını dile getiren Meclis Başkanı KAPAR, Madenşehri köyümüz ve köylümüze tekrar hayırlı olsun dileklerini iletti

Ayrıca Kontrol Edin

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV'İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ Karaman’da, çıkan yangında bir ev tamamen yanarak küle oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir