21 Mayıs , Salı 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Gündem / Kurban Bayramı mesajları

Kurban Bayramı mesajları

TBMM tasavvur ve kasa Komisyonu Reisi ve AK fırka Karaman mebusu Lütfi Elvan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Elvan mesajında, “Bayramların toplumsal yaşamımıza ve geleneklerimize bu zamana kadar çok mühim katkıları olduğu gibi, bundan arkasından da artarak sürek edecektir. Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Birlik ve beraberlik içinde kutlayacağımız bir Kurban Bayramı daha fazla geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, bütün insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızın müjdelere ve hayırlara vesile olmasını dileyerek, yediden yetmişe bütün hemşerilerimin ve İslam Aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum” diye söyledi.

İlçemiz Kaymakamı Sayın Eyyüp GüNGöR’ün Bayram Mesajı

"MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİN YOĞUN OLARAK YAŞANDIĞI, DARGINLIKLARIN VE KIRGINLIKLARIN UNUTULDUĞU, SEVGİ, SAYGI VE HOŞGöRüNüN HAKİM OLDUĞU BİR KURBAN BAYRAMINI DAHA, HEP BİRLİKTE KARŞILAMANIN MUTLULUĞU İçERİSİNDEYİZ. 

             BU VESİLE İLE;

    TüM VATANDAŞLARIMIZIN MüBAREK KURBAN BAYRAMINI EN İçTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR; SAĞLIK, MUTLULUK, HUZUR DOLU NİCE BAYRAMLAR DİLER SEVGİ VE SAYGILAR SUNARIM.”

 

Ayrıca Kontrol Edin

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV'İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ Karaman’da, çıkan yangında bir ev tamamen yanarak küle oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir