26 Haziran , Çarşamba 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Flash Haber / İş Adamlarından Sarı’ya Tam Destek
mustafasariya destek
mustafasariya destek

İş Adamlarından Sarı’ya Tam Destek

Adaylık açıklaması sürecinde birçok STK’nın desteğini alarak istişare sonucu KTSO Başkanlığı’na aday olan Sarı’ya ilk olarak açık desteğini ortaya koyan TÜMSİAD’ın ardından  bir destekte MÜSİAD’dan geldi. Bugün heyet olarak Müsiad hizmet binasında başkan Ali Osman Cevher ve yönetimiyle yapılan görüşmelerden ‘Tam Destek’ açıklaması geldi.

Müsiad Karaman Şube Başkanı Ali Osman Cevher, ‘’Müsiad, köklü bir geleneğe sahip iş Dünyası içerisinde yapılanmış önemli bir Sivil Toplum Kuruluşudur. Bir olaya müdahale ve hamle noktasında bu geleneğe bağlı hareket ederek, şubemizin bütün birimleri ile yaptığımız istişareler sonucu, KTSO seçiminde aday Mustafa Sarı ve listesini destekleme kararı aldık. Daha önce de destek verilmesi konusunda mesafeli değildik ancak, ‘Tam destek verilecek’ diyebilmek adına, ekibimizin tamamının görüşlerini almak üzere açıklama yapmayı bu tarihe bırakmıştık. Hayırlı olsun’’ dedi.

KTSO Başkan adayı Mustafa Sarı ise desteğin önemine vurgu yaparak, ‘’Elbette her görüş ve STK’nın destek vermesinin önemi büyük ancak, TÜMSİAD ve MÜSİAD gibi iş adamları derneklerinin KTSO seçimlerinde destek vermesi ve bu desteklerini kamuoyu ile paylaşması çok büyük önem arz ediyor. Bu dernekler ile birlikte Karaman ticaretinin önündeki engelleri aşıp Karaman’ı iş dünyasında önemli bir yere getireceğimize yürekten inanıyorum.

Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte, üstlenmiş olduğumuz bu büyük emanetin hakkını vermek için, gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Verdiğimiz sözden hareketle hükmetmek için değil, hizmet etmek için, bu şerefli görevi yürüteceğiz’’ sözlerine yer verdi.

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV'İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ

OCAKTA UNUTULAN SÜT EV’İ KÜL ETTİ Karaman’da, çıkan yangında bir ev tamamen yanarak küle oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir