19 Ağustos , Pazar 2018
Son Dakika
Ana Sayfa / Gündem / ERDAL TÜRK 19 MAYIS MESAJI
19 MAYIS MESAJI

ERDAL TÜRK 19 MAYIS MESAJI

                                                               Erdal Türk 19 Mayıs Mesajı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, AK Parti Karaman Milletvekili aday adayı Erdal Türk şunları söyledi:

19 Mayıs,
Atatürk’ün Samsun’a çıkarak, kurtuluş mücadelesini başlattığı ve bu mücadelenin değerini gelecek nesillerin umudu olan gençlerimize hediye ettiği gündür.

Bu millet, 99 yıl önce bugün başlattığı kurtuluş mücadelesini kazandı ve bağımsızlığını sürdürmek ve güçlendirmek yolunda günümüzde de var olan tehditleri görüyor, biliyor…

19 Mayıs tarihini, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutluyoruz. Çünkü dünü doğru anlamak, bugün birlik ve beraberliğimizi korumanın, milli ve manevi değerlerimize sarılmanın hayati önemini bizlere göstermektedir.

Bu yıl, bir mübarek Ramazan gününe denk gelen bayramın gençlerimize armağan edilmiş olması ayrıca önemlidir. Çünkü yarınımızı inşa edecek olanlar, milli ve manevi değerlerimizin bilincinde feraset sahibi nesillerdir.

Milli mücadelede şehit düşen atalarımızı ve Atatürk’ü ve vatan uğrunda canlarını veren tüm şehitlerimizi bu vesileyle rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun.

Ayrıca Kontrol Edin

RECEP ŞEKER

“2018 YILININ İLK SEKİZ AYINDA 14772 İHTİYAÇ SAHİBİNE YARDIM YAPILDI”

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker Karaman’dan ziyaret ve temaslarını sürdürüyor. Milletvekili Dr. Recep …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir