16 Şubat , Cumartesi 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Eğitim / TÜGVA VE İMO’DAN REKTÖR AKGÜL’E ZİYARET

TÜGVA VE İMO’DAN REKTÖR AKGÜL’E ZİYARET

TÜGVA’DAN REKTÖR AKGÜL’E ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektör ü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Türkiye Gençlik Vakfı Karaman Temsilcilerini makamında kabul etti.

Türkiye Gençlik Vakfı Karaman Temsilcisi Adnan Koyuncu’nun yanı sıra Zihni Oğuz Şimşek, Ali Şişman ve Ragıp Kaya’nın da katıldığı ziyarette temsilciler Rektör Akgül’e Vakfın bölgesel ve ulusal faaliyetleri ile projeleri hakkında bilgi verdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Akgül ise Türkiye Gençlik Vakfı Karaman Temsilcisi Koyuncu ve beraberindekilere çalışmalarında başarılar diledi.

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NDAN REKTÖR AKGÜL’E ZİYARET

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektör ü Prof. Dr. Mehmet Akgül, İnşaat Mühendisleri Odası Karaman Temsilcilerini makamında kabul etti.

İnşaat Mühendisleri Odası Karaman Temsilciliği Başkanı Ahmet Tuğrul Koç’un yanı sıra Nihal Tümene, Bekir Coşkun, Abidin Gözer ve Habib Yağlıoğlu’nun katıldığı ziyarette Oda temsilcileri Rektör Akgül’e faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Akgül ise yakın zamanda gerçekleştirilen seçimle göreve gelen Başkan Tuğrul Koç’u ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek başarı temennisinde bulundu.  

 

Ayrıca Kontrol Edin

REKTÖR AKGÜL’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

REKTÖR AKGÜL’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Kahramanmaraş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir