19 Ağustos , Pazar 2018
Son Dakika
Ana Sayfa / Eğitim / Belediye’den temizlik kampanyası

Belediye’den temizlik kampanyası

5 Haziran Dünya çevre Günü etkinlikleri içersinde,  Sağlıklı yaşam sağlıklı çevre birlikte olur ve yarının doğası bugünden yaratılır sözünden yola çıkarak, gelecek nesillere iyi bir çevre bırakmak için, özellikle çocuklarımıza ve gençlerimize çevre temizliği bilincini aşılamalıyız.

Belediyemiz aracılığıyla 5 Haziran Dünya çevre Günü sebebiyle temizlik kampanyası yapılmıştır. Kampanyaya kaza Kaymakamımız Eyyüp GüNGöR, Cumhuriyet Başsavcısı Ali öZDEMİR, Ağır Ceza Reisi Abdülkerim Ziya SöYLER, Daire Amirleri, şehremaneti Meclis üyeleri, öğretmenler, Mahalle Muhtarları, talebeler ve çok sayıda vatandaş iştirak etti.

Hal binası önünden başlayıp, ikinci ana caddeden Meydan parkı önünden birinci ana caddeden sürek ederek Hükümet alanında son buldu.  Hükümet alanında temizlik kampanyasına katılanlara pasta ve meyve suyu ikram edildi. şehremaneti reisimiz Uğur SöZKESEN etkinliklerimize katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. 

 

""

""

Ayrıca Kontrol Edin

GÖRME ENGELLİ

KMÜ’DE GÖRME ENGELLİ ÖĞRENCİLERİN YAZ KUR’AN KURSU EĞİTİMİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) İslami İlimler Fakültesi ile Karaman İl Müftülüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir