16 Şubat , Cumartesi 2019
Son Dakika
Ana Sayfa / Asayiş / Sinan Oğan’dan Meclis Üyesine Dava

Sinan Oğan’dan Meclis Üyesine Dava

Karaman vilayet Genel Meclis azası   Emine Şimşek’in  yaptığı paylaşım büyük tartışmaya neden oldu. PKK’ın elebaşlarından olan Murat Karayılan video konuşması olduğunu zanneden Emine Şimşek; “ Videoda ki pkk sözcüsü müydü yoksa fetöcü bi p.ç miydi?” tiwitini attı. 
Yapılan bu tiwitin şahsına yapıldığını düşünen MHP Eski Iğdır mebusu Sinan Oğan; “ Bize P.ç diyen AKP Karaman şehremaneti meclis azası @emnsimsek i avukatım @kursatergun e havale ediyorum” diye cevapladı.
karamaninsesi.com
 

 

Karamaninsesi.com’a açıklama yapan Emine Şimşek; “ Benim Sinan Oğan’a karşı bir hakaretim olmadı. ilgi ederseniz isim bile yazmadım. Hatta videoyu bile izlemedim, şundan bundan dolayı Hayır diyeceğiz diye birşeyler yazıyordu videonun yanlızca uzantısını gördüm PKK’nın elebaşısı Murat Karayılan zannettiğim maksadıyla böyle bir tiwit attım, daha fazla arkasından böyle bir küfür kullandığım maksadıyla pişman oldum ama Sinan Oğan’ı kastederek yapmadım. Tiwitten arkasından şahsıma aşırı derece hakaret mesajları gelince sayfamı kapattım.” diye söyledi. Ancak Emine Şimşek'in paylaşımında yazan mhp-Nesrin ünal uzantısı gözden kaçmadı.Sinan Oğan bu paylaşımın bilerek yapıldığını düşünüyor..
 
İsmi geçen diğer bir MHP’li ise Antalya Eski mebusu Nesrin ünal oldu. Nesrin ünal 1999 seçimlerinde arkasından Meclise başını açarak giren MHP’li mebusu olarak tanınıyor. 
Nesrin ünal’da Emine Şimşek’e tepki gösterek; “Sn @KaramanValiligi il genel meclisi üyeniz @emnsimsek sosyal medyadan bir batarafa yakışmayan hakaretler yağdırıyor. Lütfen gereğini yapın.”  Tiwitini attı.

Ayrıca Kontrol Edin

FUHUŞ OPERASYONUNDA İKİ EŞCİNSEL GÖZ ALTINA ALINDI

Karaman’da polisin yaptığı fuhuş operasyonda 2 eş cinsel gözaltına alındı. Para karşılığı fuhuş yaptığı tespit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir