19 Haziran , Salı 2018
Son Dakika
Ana Sayfa / Asayiş / KARAMAN’DA ANNE VE İKİ ÇOCUĞUN ÜZERİNDEN TEKER GEÇTİ
TRAKTÖR KAZASI KARAMAN

KARAMAN’DA ANNE VE İKİ ÇOCUĞUN ÜZERİNDEN TEKER GEÇTİ

KARAMAN’DA ANNE VE İKİ ÇOCUĞUN ÜZERİNDEN TEKER GEÇTİ

Karaman’da seyir halindeki ot dolu traktör römorkunun üzerinden düşen anne ve iki çocuğu tekerin üzerlerinden geçmesi sonucu yaralandı.

Olay, Larende Mahallesi Eski Göztepe yolu küme evleri yakınında meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Erol Aktaş hayvanlarına yedirmek için eşi ve üç çocuğuyla birlikte gittiği bir bahçeden 70 DP 679 plakalı traktörün römorkuna ot yoldu. Yoldukları otu römorka yükledikten sonra baba Erol Aktaş (42), 4 yaşındaki oğlu Mert’i kucağına alırken, eşi Fatma (34) ile diğer çocukları Yiğit (9) ve Efe’yi (1), römorkta yüklü olan otların üzerine oturtarak yola çıktı. Traktör seyir halindeyken, 9 yaşındaki Yiğit, biranda dengesini kaybederek yere düştü. Römorkun sağ arka tekeri Yiğit’in üzerinden geçti. Oğlunun düştüğünü gören anne Fatma Aktaş’ta biranda panikleyince kucağındaki 1 yaşındaki Efe ile birlikte onlarda römorktan yere düştü. Anne ve kucağındaki çocuğunun da üzerinden römorkun tekeri geçti. Baba Erol Aktaş, eşi ve iki çocuğunun römorktan düştüklerini biraz gittikten sonra fark ederek hemen traktörü durdurdu ve sağlık ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen ambulanslarla çocuklar Karaman Devlet Hastanesine anne ise özel bir hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan durumu ağır olan 1 yaşındaki Efe Aktaş, yapılan ilk tedavisinin ardından Konya Başkent Hastanesine sevk edildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ayrıca Kontrol Edin

amcam çeşmesi feci kaza

KORKUNÇ KAZADA SON DURUM

KARAMAN’DA BAYRAM DÖNÜŞÜ FECİ KAZA Karaman’da bayram dönüşü feci kaza.Gaziantep’ten İzmir’e seyahat etmekte olan Özkaymak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir