17 Ağustos , Cuma 2018
Son Dakika
Ana Sayfa / Asayiş / KALP AMELİYATINI OLMAK İSTEMİYOR

KALP AMELİYATINI OLMAK İSTEMİYOR

72 yaşındaki Mustafa Atik, Kalbinden 2 kez anjiyo olmuş diz kapağı ameliyatı olmak zorunda fakat eşi ve bir çocuğunun geçimi ona ait. Üçüncü kez kalp ameliyatı olmak istemiyor. Ailesinin geçimini sağlaması nedeni ile ameliyat olmaktan kaçınıyor.

HAYIRSEVER VATANDAŞ’TAN DESTEK

Almanya’da yaşayan gurbetçi ise Sosyal medya üzerinden haberdar olduğunu söylerek Mustafa Dede’yi ziyaret etti. İsminin verilmesi istemeyen hayırsever bir Hanımefendinin zor şartlarda ödemesini yaptığı 3 tekerlekli aracın kalan 6 taksitini kapatması Mustafa dedeyi duygulandırdı.

72 YAŞINDA, EVİN GEÇİMİ ONUN  ‘ELLERİNDE’

Mustafa Atik, 72 yaşında olmasına rağmen el arabası ile hırdavat ürünleri satarak geçimini sağlıyor.

Karaman’da yaşayan Mustafa Atik Sosyal medya üzerinden paylaşılan bir fotoğraf ile tanındı. Haftanın 2 günü elindeki Pazar arabası ile Karaman’dan Konya’ya satış için giden Mustafa dedenin hikâyesi ise örnek olacak bizlere.

DİLENMİYORUM; ÇALIŞIYORUM

El arabası ile hırdavat ürünlerinden elde ettiği gelirle ailesinin geçimini sağladığını belirten Atik, ‘’ 72 yaşındayım, ayda 500TL engelli maaşım var, 350tl ev kirası ödüyorum çalışmak zorundayım, kalbimden ve dizimden rahatsızım fakat ailemin geçimini sağlamak zorundayım. Dilenmiyorum, hırsızlık da yapmıyorum sadece çalışıyorum geçinmeye çalışıyorum, yeşil kart sahibiyim, sosyal yardımlaşma kömür yardım yapıyor devletimden hiçbir beklentim yok sağ olsunlar ‘’dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

silahlı kavga

SİLAHLI KAVGA 3 YARALI

SİLAHLI KAVGA 3 YARALI Karaman’da iki aile arasında çıkan silahlı kavgada: 3 kişi yaralandı. Karaman’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir