28 Şubat , Cuma 2020
Son Dakika
Ana Sayfa / Asayiş / Ermenekli Derya Ateşli’den Büyük Başarı

Ermenekli Derya Ateşli’den Büyük Başarı

DERYA ATEŞLİ üLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

Karaman atletizm Lisesi üçüncü sınıf talebesi Ermenek Yukarıçağlar köyünden Derya Ateşli, atletizm kariyerinin en mühim sınavlarından birini Bursa’da verecek. 29 Nisan’da Bursa’da yapılan olimpik deneme yarışlarında 7,25’lik derecesiyle milli takıma davet edilen Ateşli, 6-7 Mayıs tarihlerinde Bursa’da yapılacak olan Belarus-Türkiye-Ukrayna Uluslararası üçlü yarışlarda yıldızlar 2000 metre engelli kategorisinde Türkiye’yi temsil edecek.

Atletizm antrenörü Mevlüt İnanır birlikte birlikte çalışmalarına sürek eden Ateşli, aldığı milli davetten dolayı mutlu olduğunu belirterek, ay yıldızlı bayrağı madalya kürsüsünde dalgalandırmak istediğini belirtti. Yaklaşık beş yıldır atletizm branşıyla uğraştığını belirten Ateşli,” Böylesine mühim bir organizasyonda ülkemi ve ilimi temsil edeceğim maksadıyla çokgururluyum. Kariyerim açısında güzel bir yarışma olacağına inanıyorum İnşallah milli takım olarak güzel derecelere imza atacağız. Bana inanan ve güvenen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Atletizmde alt yapının meyvelerini aldıklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve atletizm vilayet Müdürü yaşami Kısacık da,” 28 kişilik milli takım kadrosunda Karamanlı antrenör ve sporcumuzun da olması bizler maksadıyla gurur verici bir tablo. Atletizmde alt yapıdan gelen sporcularımızın gösterdiği bu performans gelecek adına umut verici. Sporcumuz Derya Ateşli’ye ve bütün milli takım sporcularımıza büyük yarış öncesi başarılar diliyorum.”

Ayrıca Kontrol Edin

ÇALINAN ELEKTİRİKLİ BİSİKLET 5 SAAT SONRA BULUNDU

Karaman’da sahibi tarafından park edildiği evinin önünden çalınan elektrikli bisiklet, sokak içerisinde terk edilmiş halde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir